KLIENCI:

  • plansza1
  • plansza2
  • plansza3

Teksty (bardzo) sprzedażowe

Techniki sprzedaży produktów i usług za pomocą tekstów na www, haseł reklamowych, ulotek i spotów radiowych to psychologia copywritingu w czystej postaci. Firmy nie istnieją po to, aby pięknie opisywać ich ofertę, ale po to, by zarabiać pieniądze. Proponuję copywriting polegający na sugestywnym eksponowaniu korzyści i argumentów sprzedażowych opakowanych w klimatyczne teksty pełne oryginalnych określeń, elegancką narrację lub konkretne informacje techniczne.

Teksty w pracy na pełny etat

Oryginalna stylistyka, designerskie hasła reklamowe, ekspresja klimatycznych opisów to dopiero początek. Strona internetowa oraz teksty internetowe i promocyjne muszą zarabiać, dlatego proponuję teksty na strony, które w sugestywny sposób eksponują argumenty sprzedażowe, cechy unikalne produktów lub usług (Unique Selling Propsition, USP), korzyści oraz konkretne informacje "techniczne".

Internetowe teksty sprzedażowe

Skuteczny copywriting to idealne teksty o sugestywnej stylistyce powinny być wypełnione korzyściami do ostatniej litery. Jednak nawet najlepsze teksty na strony internetowe nie będą dobrze sprzedawać usług i produktów jeśli nie wyposaży się ich w słowa kluczowe i frazy SEO. Dlaczego? Po prostu Twoja firma nie będzie widoczna w wyszukiwarkach internetowych. Nie możesz sobie na to pozwolić! Zainwestuj w teksty sprzedażowe z metką NocnyCopywriter. Koszty zwrócą się bardzo szybko, a nawiązka przekroczy Twoje oczekiwania, ponieważ proponuję teksty internetowe, które łączą optymalną stylistykę, argumenty sprzedażowe oraz zaawansowane techniki pozycjonowanie w Google!

Teksty promocyjne

Zasada pierwsza: każdy tekst informacyjny powinien być jednocześnie promocyjny. Zasada numer dwa: teksty na ulotki, maile handlowe, czy teksty do spotów radiowych nie mogą brutalnie atakować potencjalnych Klientów. Nawet najkrótsze teksty sprzedażowe powinny wprowadzać w nastrój, eksponować korzyści i wyróżniać firmę na tle jej konkurencji. Na tym właśnie polega profesjonalny i skuteczny copywriting.

Teksty NocnegoCopywritera będą pracowały dla Twojej firmy w wymiarze 24/7!

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Wybierz się na pokaz kreacji tekstowych do portfolio NocnegoCopywritera!

Masz pytanie? Skontaktuj się ze mną.