KLIENCI:

  • plansza1
  • plansza2
  • plansza3

Teksty w dobrej formie

W moich tekstach na strony reklamowe, newsletterach, ulotkach promocyjnych oraz hasłach reklamowych forma nie dominuje nad treścią, a każde dwukrotnie przemyślane słowo łączę ze sobą i układam w skuteczny przekaz promocyjny. Proponuję copywriting, w którym pisanie tekstów nie polega na generowaniu efekciarskiej treści - tworzę teksty, które są jednocześnie efektowne i efektywne!

Copywriting Vs "marketingowe cekiny"

Klasyczna elegancja, dyskretna reklama, powściągliwość i brak sprzedażowej agresji to klucz do sukcesu. Profesjonalny copywriting to teksty idealnie "wyważone", które w odpowiednich proporcjach łączą przekaz marketingowy w czystej postaci z zabiegami stylistycznymi, które mają wywołać określone reakcje i przekonać do wyboru konkretnej oferty. Jakiekolwiek dysproporcje powodują, że teksty przestają być czytelne i zniechęcają potencjalnych Klientów. Zbyt "słodkie" teksty mogą powodować ból zębów, zbyt "suche" wywołają pragnienie, natomiast zbyt "delikatne" będą bezbarwne i zginą w tłumie innych ofert. Sekret polega na idealnie dobranych składnikach tekstu.

Zainwestuj w teksty w mistrzowskiej formie, dzięki którym Twoja firma zyska potójnie: zwiększy sprzedaż, będzie bardziej widoczna w Internecie oraz podkreśli swoją niepowtarzalną osobowść biznesową.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Wybierz się na pokaz kreacji tekstowych do portfolio NocnegoCopywritera!

Masz pytanie? Skontaktuj się ze mną.