KLIENCI:

  • plansza1
  • plansza2
  • plansza3

Prawa autorskie

Bezpieczna umowa

Pracuję na podstawie umowy, do której wystawiam fakturę VAT, dzięki czemu wydatek na reklamę możesz "wrzucić w koszty" swojej firmy. Nabywając teksty nabywasz jednocześnie prawa autorskie, dlatego możesz wykorzystywać materiały we wszystkich kanałach promocji oraz dowolnie przerabiać otrzymane materiały.

Poświęć chwilkę i dowiedz się więcej, dlaczego umowa Ci się opłaca

Prawa autorskie = bezpieczeństwo

Teksty na własność

Nabywając prawa autorskie na mocy umowy zabezpieczasz się na przyszłość, ponieważ nikt nie będzie mógł bezkarnie kopiować treści opublikowanych na stronie internetowej lub w materiałach promocyjnych. Jeśli posiadasz umowę to prawo jest po Twojej stronie i masz w ręku konkretne argumenty w walce z nieuczciwą konkurencją.

Prawa autorskie - przeróbki tekstu

Edytuj do woli

Po finalizacji umowy teksty stają się własnością Twojej firmy, dlatego w umowie uwzględniłem zapis, który umożliwia Ci edycję, skracanie, przerabianie i modyfikacje tekstu na potrzeby różnych kampanii reklamowych oraz dystrybucji treści przez dowolne kanały promocji.

Szczegółowa umowa - gwarancja i pewność

Terminy, cena, wykaz tekstów

W standardowej umowie uwzględniam termin rozpoczęcia prac, przewidywany czas realizacji zlecenia, szczegółowy wykaz tekstów oraz warunki płatności. Dzięki temu wszystko jest jasne i nie ma miejsca na niedomówienia.

Umowa z fakturą VAT

Wrzuć to w koszty

Po akceptacji tekstów wystawiam fakturę VAT, dzięki której możesz wydatki na reklamę "wrzucić w koszty" swojej firmy, a wszystko odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wybierz profesjonalny Copywriting z gwarancją bezpieczeństwa

Sprawdź szczegóły mojej OFERTY

Serdecznie zapraszam do współpracy


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /nocny/templates/gantry/html/com_k2/templates/default/item.php on line 249