KLIENCI:

  • plansza1
  • plansza2
  • plansza3

Teksty na Facebooka

Fajne posty na FB

Proponuję Twojej firmie profesjonale teksty na Facebooka, które kreują pozytywny wizerunek, aktywizują Fanów, wypełniają profil subtelną promocją i dobrą zabawą, generują większy ruch na stronie internetowej oraz zapewniają wysoką pozycję w Google.

Sprawdź szczegóły i zamów teksty na FB z pakietem konkretnych biznesowych korzyści

Teksty na FB - korzyści

Potrójny zyski biznesowy

Moje teksty na Facebooka zapewnią Twojej firmie:

  • unikalny wizerunek,

  • oryginalną promocję,

  • wartościową społeczność Fanów,

  • skuteczne pozycjonowanie,

  • wyższą pozycję w Google,

  • większy ruch na stronie internetowej,

  • wyższy poziom sprzedaży.

Facebook Marketing

Posty z efektem "Lubię to"

Zanim napiszę pierwszy tekst na Facebooka dokładnie przeanalizuję Twoją ofertę, zapoznam się z kalendarzem eventów i ważnych wydarzeń branżowych oraz wezmę pod lupę preferencje grupy docelowej. Realizując kampanię będę utrzymywał z Tobą stały kontakt mailowy, aby na bieżąco pytać o wydarzenia "z ostatniej chwili". Wszystkie zebrane informacje zmienię w przemyślane posty na Facebook, które będą skutecznie aktywizowały fanów i spowodują, że Twój firmowy profil będzie systematycznie odwiedzało coraz więcej osób.

Budowanie wizerunku na FB

Kreatywna promocja firmy

Proponuję teksty na Facebooka, które, zamiast "pustych lajków", gwarantują wartościowy efekt "Lubię to" przekładający się na pozytywny wizerunek firmy, większe zaufanie Klientów do marki, wzrost popularności FAN Page'a oraz budowę wartościowej społeczności internetowej.

Reklama na Facebooku

Reklama na FB - ile znaków?

Mała reklama na Facebooku musi być wielka, aby skutecznie aktywizować do odwiedzin strony internetowej oraz szybkiej decyzji zakupowej, dlatego moje krótkie reklamy na FB zapewniają maksimum promocji w minimum tekstu, czyli dokładnie 135 znakach ze spacjami. To jednak nie wszystko. Moje standardowe posty na FB między wierszami promują produkty i usługi dostarczając Fanom ciekawych informacji opakowanych w subtelną, ale sugestywną reklamę.

Wpisy na Facebooka - rozrywka

Fajne teksty na Facebooku

Moje teksty na Facebooka to antidotum na internetową nudę i szarą rzeczywistość. Proponuję fajne teksty, które dostarczają rozrywki, przekazują interesujące newsy, prowokują, śmieszą, inspirują i skutecznie zachęcają Fanów do aktywnego udziału w konkursach i wymianie myśli. Standardowe natomiast informują, że "Jutro w Warszawie będzie słonecznie".

Proponuję wpisy na Facebooka, które zapewniają Fanom ciekawe informacje, dobrą zabawę, podwójną dawkę inspiracji oraz internetowej pozytywnej energii. Moje teksty na FB aktywizują Fanów do wymiany postów, udziału w konkursach oraz polecania profilu znajomym.

Teksty na Facebooka - pozycjonowanie

Google lubi Facebooka

FAN Page zintegrowany ze stroną internetową zapewnia witrynie wyższą pozycję w Google. Teksty na Facebooka wyposażone w wartościowe informacje, frazy SEO oraz linki kierujące do strony WWW gwarantują "dodatkowe punkty" skutecznego pozycjonowania oraz większy ruch na witrynie, a tym samym wyższy poziom sprzedaży.

Wybierz teksty na Facebooka z wartościowym efektem "Lubię to"!

Serdecznie zapraszamy do współpracy


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /nocny/templates/gantry/html/com_k2/templates/default/item.php on line 249