KLIENCI:

  • plansza1
  • plansza2
  • plansza3
Reklama i marketing internetowy

Reklama i marketing internetowy

Skuteczny E-marketing

Potrzebujesz skutecznej reklamy? Chcesz pokazać się w Internecie? Zależy Ci na efektownej i efektywnej promocji z pakietem konkretnych korzyści biznesowych? Jeśli tak to proponuję Twojej firmie magnetyczne spoty radiowe, profesjonalny marketing treści, Social Media Marketing, Remarketing, banery internetowe oraz marketing szeptany. Postaw na promocję z potrójnym zyskiem: finansowym, wizerunkowym oraz skutecznym pozycjonowaniem.

Wybierz podwójnie przemyślaną reklamę i marketing internetowy

Sprawdź szczegóły mojej oferty:

Marketing treści

Content Marketing to kompleksowe działania promocyjne obejmujące Copywriting, SEO Copywriting, Social Media, blogi firmowe, artykuły informacyjne i prasowe oraz marketing szeptany. Marketing treści w stylu Storytelling koncentruje się na potrzebach Klienta, a nie na specyfice produktu lub usługi, gwarantując tym samym skuteczny branding oraz wyższy poziom sprzedaży.

Zapomnij o reklamie "od święta" - promuj swoją firmę przez 365 dni w roku w wersji 24/7

Oryginalne spoty radiowe

W tysiącach domów, w samochodach, w pracy, na rowerze, podczas zakupów i w trakcie gotowania - dotrzyj do swoich Klientów na falach eteru emitując skuteczny przekaz promocyjny w oryginalnej formie. Proponuję reklamy radiowe, które już od pierwszej sekundy koncentrują uwagę, wkręcają się w pamięć i skutecznie aktywizują do zakupu i/lub odwiedzin strony internetowej.

Profesjonalny BUZZ

Proponuję głośny marketing szeptany, czyli promocję na forach i serwisach internetowych, która polega na aktywnym udziale w dyskusjach, rozpoczynaniu nowych wątków, aktywizowaniu do dyskusji, sondowaniu preferencji klientów oraz dyskretnej reklamie między wierszami.

Inteligentne reklamy internetowe

Co powiesz na Remarketing czyli reklamy docierające do Klientów, którzy odwiedzili Twoją stronę internetową? Dzięki Remarketingowi przypomnisz o swojej firmie zapominalskim oraz przekonasz niezdecydowanych proponując, np. dodatkowe rabaty lub bonusy.

Zamów Remarketing i przyciągnij Klientów po raz drugi

Skuteczna e-reklama

Pokaż się tysiącom Klientów! Zainwestuj w oryginalne banery internetowe podlinkowane do Twojej strony WWW. Wykonamy dla Ciebie projekt reklamy i opracujemy kampanię, która przełoży się na konkretny zysk finansowy oraz pozytywny efekt wizerunkowy.

Pokaż się w Internecie

Marketing społecznościowy

Przemyślany Social Media Marketing zapewnia pakiet konkretnych korzyści biznesowych, w tym analizę preferencji Klientów, większy ruch na stronie internetowej, lepszą pozycję w Google, wymierne zyski finansowe oraz unikalny wizerunek biznesowy. Proponuję Twojej firmie profesjonalny marketing społecznościowy z gwarancją pozytywnego efektu HALO.

Wybierz marketing społecznościowy klasy biznes – sprawdź szczegóły


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /nocny/templates/gantry/html/com_k2/templates/default/category.php on line 256